Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Data dodania:
2024-10-19

Nr referencyjny:
9328180pra

Miejsce pracy:
Polska, Mińsk Mazowiecki
województwo: mazowieckie

Ekspedient - kasjer

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • Profesjonalna obsługa klienta

  • Obsługa kasy fiskalnej i dbanie o ekspozycję produktów

Wymagania
Oczekujemy od Ciebie:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • Rzetelność, uczciwość, komunikatywność

  • Mile widziane doświadczenie w branży i badania sanitarne (lub gotowość do ich wykonania)

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenie

  • Atrakcyjne dodatki (takie jak talony świąteczne)

  • Dostęp do opieki medycznej i ubezpieczenia na życie

  • Możliwości rozwijania kariery i awansu