Nazwa pracodawcy:
Flexcraft Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-19

Nr referencyjny:
9328210pra

Miejsce pracy:
Holandia, Ede / Heteren / Oosterhout
województwo: zagranica

Pracownik magazynu

Opis stanowiska

Miejsce pracy – Ede/Heteren/Oosterhout

14,79 EUR brutto (stawka podstawowa + ADV)

Atrakcyjne dodatki zmianowe!

Dodatek wakacyjny

Wymagania
Obowiązki:

  • praca na produkcji

  • pakowanie oraz układanie towaru

  • przygotowywanie oraz zbieranie zamówień

  • kontrolowanie jakości

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • płatności tygodniowe

  • umowę holenderską

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • transport do/z pracy

  • zakwaterowanie

  • rekrutację on-line

  • współpracę długoterminową

Wynagrodzenie:

  • podstawowa stawka godzinowa brutto 13,71 EUR + dodatek ADV do każdej godziny pracy, co łącznie daje stawkę 14,79 EUR brutto za każdą godzinę pracy

  • atrakcyjne dodatki zmianowe, weekendowe oraz dodatek wakacyjny

Oferujemy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość (KRAZ 273). Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.