Nazwa pracodawcy:
WORKPOL Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-19

Nr referencyjny:
9328168pra

Miejsce pracy:
Polska, Łomża
województwo: podlaskie

Pracownik produkcji szkła hartowanego

Opis stanowiska

  • Przygotowanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji.

  • Operator linii hartowania szkła – odpowiedzialny za umieszczanie surowego szkła i jego zdejmowanie po procesie hartowania.

  • Monitorowanie pracy linii produkcyjnej, zachowanie ciągłości i efektywności procesu.

  • Reagowanie na nieprawidłowości i wprowadzanie korekt.

  • Kontrola jakości gotowych wyrobów.

  • Raportowanie wszelkich usterki oraz awarii sprzętu.

  • Aktywny udział w szkoleniach technicznych oraz z zakresu bezpieczeństwa.

  • Bieżąca współpraca z zespołem produkcyjnym i kierownictwem.

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia

  • Wolne weekendy