Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Data dodania:
2024-10-19

Nr referencyjny:
9328162pra

Miejsce pracy:
Polska, Suchożebry
województwo: mazowieckie

Doradca klienta w dziale mięsno-wędliniarskim

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • Profesjonalna obsługa klientów.

  • Aktywna sprzedaż mięsa, wędlin, serów oraz monitorowanie ich świeżości.

  • Dbanie o czystość stanowiska pracy.

Wymagania
Oczekujemy od Ciebie:

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.

  • Sanitarno-epidemiologiczne badania lub gotowość do ich wykonania.

Oferujemy
Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

  • Talony świąteczne, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.