Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-10-19

Nr referencyjny:
9328174pra

Miejsce pracy:
Polska, Szczecin
województwo: zachodniopomorskie

Kontakt:

Praca.pl

Programista CNC / Ustawiacz Maszyn

Opis stanowiska
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny za:

  • Programowanie i obsługę tokarek oraz frezarek CNC 3- i 5-osiowych z systemem sterowania Sinumerik.

  • Weryfikowanie i optymalizację cykli produkcyjnych w zakresie toczenia i frezowania.

  • Dostarczanie wsparcia technologicznego dla zespołu produkcyjnego.

  • Aktywne uczestnictwo w realizacji planów produkcyjnych.

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej.

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych napotykanych w trakcie produkcji.

Wymagania
Oczekujemy:

  • Umiejętności w programowaniu CNC.

  • Doświadczenia w obsłudze tokarek i frezarek.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Wsparcie w relokacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę