Nazwa pracodawcy:
HARDPOWER SP. Z O.O.

Data dodania:
2024-10-19

Nr referencyjny:
9328186pra

Miejsce pracy:
Polska, Szczecin
województwo: zachodniopomorskie

Technolog / Ustawiacz / Programista Maszyn CNC (tokarki, frezarki)

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Programowanie i obsługa maszyn (tokarki, frezarki 3 i 5-cio osiowe) ze sterowaniem Sinumerik,

  • Weryfikacja i optymalizacja istniejących cyklów produkcyjnych dla obróbek toczenia, frezowania,

  • Wsparcie technologiczne dla pracowników działu produkcji,

  • Współpraca przy realizacji planów produkcyjnych,

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie procesu produkcyjnego,

  • Opracowywanie dokumentacji produkcyjnej i technologicznej.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Bardzo dobre praktyczne umiejętności w zakresie programowania, obsługi i wdrażania do produkcji detali wytwarzanych za pomocą obróbki skrawaniem,

  • Doświadczenie w programowaniu i obsłudze maszyn CNC (tokarek i frezarek)

  • Umiejętność pracy w zespole oraz otwartość na wymianę wiedzy z pozostałymi członkami zespołu,

  • Elastyczność, rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację zadań,

  • Umiejętność inicjowania i wdrażania zmian,

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy
To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Pakiet relokacyjny.