Nazwa pracodawcy:
PRP SOLUTIONS

Data dodania:
2024-10-20

Nr referencyjny:
9328606pra

Miejsce pracy:
Holandia, Rotterdam, Groningen
województwo: zagranica

Monter izolacji termicznych

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Montaż oraz demontaż izolacji na obiektach przemysłowych (rafinerie, elektrownie)

  • Obróbki blacharskie

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie

  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy

  • Znajomość języka obcego mile widziana, ale nie obowiązkowa

Oferujemy
Oferujemy:

  • Tygodniowe wypłaty 15-20 EUR netto/h

  • Polską umowę z pełnymi składkami ZUS oraz podatkami w Polsce i Holandii

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie

  • Mieszkanie oraz transport do pracy (1-osobowe pokoje) zapewnione i opłacane przez pracodawcę

  • Przy własnym zakwaterowaniu – dopłata 120 EUR netto tygodniowo

  • Dodatek za użycie własnego środka transportu + kilometrówka 0.22 EUR/km lub karta paliwowa

  • Elastyczność w kwestii rotacji i urlopów