Nazwa pracodawcy:
JJ SANIT JAROSŁAW JÓŹWIAK

Data dodania:
2024-10-20

Nr referencyjny:
9328489pra

Miejsce pracy:
Polska, Lublin
województwo: lubelskie

Asystent / Asystentka projektanta instalacji sanitarnych

Opis stanowiska

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej, rysunków, obliczeń, opisów, zestawień materiałów pod nadzorem projektanta z uprawnieniami,

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej do urzędów i na budowy,

  • Współpraca z projektantami innych branż,

  • Odbywanie wizji lokalnych,

  • Koordynacja międzybranżowa,

  • Załatwianie spraw formalno-prawnych,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, branżowe Wydziału Inżynierii Środowiska na Politechnice,

  • Dopuszczamy możliwość zatrudnienia studenta ostatniego roku studiów,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność szukania informacji i dociekliwość,

  • Znajomość programów branżowych,

  • Komunikatywność.

Oferujemy

  • Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie,

  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia,

  • Umowę o pracę / zlecenie,

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

  • Możliwość zdobycia uprawnień,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Elastyczne godziny pracy.