Nazwa pracodawcy:
WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-20

Nr referencyjny:
9326269pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: śląskie

Specjalista ds. sprzedaży technicznej

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • aktywna sprzedaż i promocja naszych produktów na terenie województwa śląskiego

  • realizacja planów sprzedażowych

  • dbałość o pozytywne relacje ze stałymi klientami i pozyskiwanie nowych

  • doradztwo techniczne oraz wsparcie dla naszych klientów

  • monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie i umiejętności sprzedażowe

  • wiedza techniczna (mile widziana znajomość urządzeń do sprężonego powietrza lub w pokrewne branże techniczne)

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami

  • samodzielność i odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych

  • zorientowanie na wynik

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • pakiet szkoleń

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • narzędzia niezbędne w procesie realizacji celów sprzedażowych