Nazwa pracodawcy:
Dussmann Polska Sp.z o.o.

Data dodania:
2024-10-20

Nr referencyjny:
9326263pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Pracownik porządkowy - Teren Zewnętrzny

Opis stanowiska
Oferujemy:

  • Uczciwe wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę (po okresie próbnym).

  • Szacunek i troskę o pracownika.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie przełożonego.

  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku w godzinach: 6-14; 12-20; 14-22.

Wymagania
Obowiązki:

Prace porządkowe – utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym, w tym drobne prace ogrodnicze (koszenie trawy, liście, zamiatanie, odśnieżanie). Praca przy użyciu maszyn jeżdżących (niezbędne jest prawo jazdy kat.B).

Oferujemy

Oczekujemy:

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe

  • Prawa jazdy kat B

  • Dokładności i sumienności

  • Kultury osobistej