Nazwa pracodawcy:
Dijo Baking Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-20

Nr referencyjny:
9328501pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Pracownik ochrony fizycznej

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Obsługa systemów zabezpieczeń i kontrola terenu,

  • Regularne obchody i nadzór nad obiektem,

  • Rejestrowanie wjazdów/wyjazdów osób i pojazdów,

  • Organizacja transportu dla pracowników,

  • Pomoc w pracach gospodarczych.

Wymagania
Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy w ochronie,

  • Preferowane odpowiednie certyfikaty ochrony,

  • Wymagane prawo jazdy kategorii B,

  • Profesjonalizm, dyscyplina i dobre maniery,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy
Co zapewniamy:

  • Wynagrodzenie od 31 zł do 34 zł brutto na godzinę plus bonusy,

  • Pakiet benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie, opieka medyczna,

  • Atrakcyjny program poleceń i imprezy integracyjne.