Nazwa pracodawcy:
Ingram Micro Services Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-20

Nr referencyjny:
9328516pra

Miejsce pracy:
Polska, Pietrzykowice (pow. wrocławski
województwo: dolnośląskie

Technik serwisu urządzeń elektronicznych

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Testowanie sprawności i renowacja małych urządzeń elektronicznych.

  • Wykonywanie prac kosmetycznych i wykończeniowych na produktach.

  • Organizacja procesu napraw i przygotowanie produktów do wysyłki.

  • Pakowanie i zaopatrzenie linii produkcyjnej.

Wymagania
Wymagania:

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.

  • Zorientowanie na osiąganie założonych planów serwisowych i jakościowych.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.

  • Świadczenia z ZFŚS oraz karty podarunkowe na święta.

  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej, karty sportowej oraz dopłaty do wypoczynku.

  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz wyjazdy integracyjne.

  • Program wsparcia dla pracowników i ich rodzin, oferujący pomoc prawną, psychologiczną oraz doradztwo finansowe.