Nazwa pracodawcy:
Dijo Baking Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-20

Nr referencyjny:
9328507pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Koordynator Zespołu Ogrodników

Opis stanowiska
Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie zespołem ogrodników, delegowanie zadań oraz ich motywacja i rozwój;

  • Przeprowadzanie codziennych prac ogrodniczych;

  • Utrzymywanie porządku na terenach zielonych;

  • Informowanie odpowiednich działów o pojawiających się usterek;

  • Zarządzanie narzędziami i maszynami, zamawianie części zamiennych, koordynowanie serwisu;

  • Planowanie zakupów zgodnie z budżetem;

  • Budowanie atmosfery współpracy i zaangażowania.

Wymagania
Czego oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w ogrodnictwie lub technice;

  • Dobrze rozwinięta wiedza o roślinach, narzędziach i nawozach;

  • Wysokie umiejętności organizacyjne i decyzyjne;

  • Samodzielność i zaangażowanie;

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy;

  • Szkolenia wdrożeniowe i możliwości rozwoju;

  • Benefity: karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie, kursy językowe;

  • Imprezy integracyjne i możliwości awansu.