Nazwa pracodawcy:
Jutro Medical Sp z o.o.

Data dodania:
2024-06-10

Nr referencyjny:
9080545pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kierownik Przychodni

Wymagania
Opis stanowiska:

  • zabezpieczenie dostępności do usług medycznych dla pacjentów

  • wdrażanie procedur, zarządzeń oraz wytycznych w przychodni

  • dbanie o optymalizację kosztów i przychodów

  • koordynacja zespołu medycznego i administracji zatrudnionej w przychodni

  • rekrutacja personelu medycznego na zastępstwo oraz rejestracji

  • utrzymanie satysfakcji pacjentów placówek i wysokiego poziomu dostarczanych usług

  • współpracę z innymi działami w firmie przy realizacji wewnętrznych projektów

  • nadzór nad stanem sanitarno-epidemiologicznym przychodni i reprezentowanie podczas kontroli Sanepidu

  • przygotowywanie zamówień na potrzeby przychodni

  • nadzór nad sprzedażą w przychodni

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu siecią POZ albo AOS

  • orientacja na osiąganie postawionych celów i wewnętrzną motywację do bycia leaderem

  • możesz śmiało nazwać się osobą analityczną i masz już za sobą pierwsze doświadczenia z zarządzaniem P&L placówki, potrafisz optymalizować koszty oraz szukać nowych źródeł przychodu

  • wykazujesz się samodzielnością, kreatywnością, inicjatywą i zaangażowaniem w realizację codziennych działań i sprawia Ci to przyjemność

  • posiadasz umiejętność budowania relacji opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku

  • posiadasz umiejętność szybkiej adaptacji do zmian

  • umiejętność negocjacji i przekuwania trudnych sytuacji w sukces

Co gwarantujemy:

  • nielimitowany, płatny urlop

  • konsultacje medyczne z pierwszej ręki

  • dofinansowanie karty Multisport

  • kulturę pracy opartą na otwartej komunikacji, ciągłym usprawnianiu współpracy w zespole indywidualnym podejściu do rozwoju

  • dedykowany budżet rozwojowy oraz nielimitowany dostęp do platform edukacyjnych

  • liczne okazje do wspólnego spędzania czasu w ramach integracji zespołowych i ogólnofirmowych.