Porady - List motywacyjny - Przykład 2

Analityk

Wrocław, 04.08.2006
Artur Kowalski
ul. Piękna 34/45
77-777 Wrocław
tel. 0111111111
Piotr Poważny
Bank Rozwoju
ul. Polna 11
33-333 Wrocław
Szanowny Panie,

W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie prasowe zamieszczone 17.07.2006 w Gazecie Wyborczej, chciałabym zaproponować swoją kandydaturę na stanowisko analityka finasowego.

Zaraz po skończeniu studiów na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku ekonomii i zarządzania zacząłem pracę w firmie konsultingowej Ernst&Young. Podczas mojej sześcioletniej pracy w dziale wycen finansowych, uczestniczyłem w wielu złożonych projektach dla klientów z różnorodnych branż. Do moich głównych zadań należało sporządzanie raportów finansowych firm, przygotowywanie budżetów i prognoz oraz analizowanie i weryfikowanie informacji przedstawianych przez klientów. W pracy nauczyłem się również specyfiki działania różnorodnych branż, profesjonalnego podejścia do klienta efektywnej pracy zespołowej. Od trzech lat kierowałem również grupą pięciu osób i byłem odpowiedzialny za powodzenie konkretnych projektów.
W pracy jestem osobą pracowitą, uczciwą i zaangażowaną w powierzone obowiązki. Myślę, że moje cechy, takie jak chęć podejmowania nowych i ambitnych wyzwań, gotowość do zdobywania nowej wiedzy oraz potwierdzone umiejętności analityczne, czynią mnie odpowiednim kandydatem na stanowisko analityka finansowego w Banku Rozwoju.

Jestem przekonany, że moje doświadczenie i kwalifikacje będą dla Państwa bardzo przydatne. Wszystkie informacje zawarte w życiorysie chętnie uzupełnię podczas rozmowy. Oczekuję na kontakt z Państwa strony.

Z poważaniem,
Artur Kowalski


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.