Porady - List motywacyjny - Przykład 3

Kierownik Filii

Warszawa, 10.10.2006
Hubert Kowalski
ul. Rakowiecka 3/5
77-777 Warszawa
tel. 0111111111
Michał Makasz
Biuro Turystyczne
ul. Polna 111
33-333 Warszawa
Szanowny Panie,

W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie zamieszczone w Gazecie Wyborczej z dnia 05.10.2006 roku, pragnę zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko kierownika Filii w Warszawie.

Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte na różnych stanowiskach w branży turystycznej. Jako właściciel małej agencji turystycznej w Karpaczu współpracowałem z przeszło pięćdziesięcioma pensjonatami, hotelami i prywatnymi kwaterami w Karkonoszach. Zajmowałem się organizowaniem turnusów zimowych i letnich,tak dla gości krajowych jak i zagranicznych. W swojej firmie przygotowywałem oferty dla różnych grup docelowych, specjalne oferty promocyjne oraz materiały reklamowe. Zainicjowałem również specjalny program partnerski pomiędzy moją agencją a obiektami rekreacyjnymi, mający na celu zwiększenie jakości oferowanych usług, a co za tym idzie, wzrost satysfakcji klientów. Jako kierownik dziesięcioosobowego zespołu doskonale wiem jak należy współpracować z ludźmi i nimi zarządzać. Myślę, że zakres obowiązków kierownika filii nie odbiega zasadniczo od zadań, w których do tej pory dobrze się sprawdzałem.
Objęcie kierownictwa w filii Biura Turystycznego, jednego z większych na terenie Polski, pozwoli mi dalej spełniać moją zawodową pasję i realizować nowe wyzwania i obowiązki. Możliwość współpracy z zagranicznymi operatorami, międzynarodowy charakter biura oraz skala Państwa firmy dałaby mi też szansę dalszego podnoszenia moich kwalifikacji.

Byłbym wdzięczny za umożliwienie mi osobistego zaprezentowania swych kwalifikacji.

Z poważaniem,
Hubert Kowalski


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.