Porady - List motywacyjny - Przykład 5

Student informatyki

Gdynia, 04.08.2004
Jan Kowalski
Wolna 9/33
02-333 Warszawa
Tel. (+48) 222-333-423
Email: jan.kowalski@moja.poczta.pl
BetaSoft Sp. z o.o.
Dział Personalny
ul. 1 Grudnia 8
02-134 Warszawa
Aplikacja o stanowisko pracy Software IT Architect (Nr Ref. 124/GZ).

Szanowni Państwo!

W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie zamieszczone na stronie internetowej Firmy, pragnę zaprezentować moją kandydaturę na stanowisko Software IT Architect. Opis obowiązków jest dla mnie bardzo atrakcyjny i wierzę, że moje techniczne doświadczenie i edukacja czynią ze mnie dobrego kandydata na to stanowisko.

Po skończeniu studiów na Politechnice Warszawskiej rozpocząłem pracę na stanowisku programisty w firmie Prokom. Pierwszym moim zadaniem było opracowanie dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych systemu wspomagajacego rozliczanie składek Podczas trzyletniej pracy nad tym projektem, kolejno w charakterze programisty, kierownika projektu i kierownika wdrożenia, uzyskałem doświadczenie w takich dziedzinach jak: proces wytwarzania oprogramowania, UML, integracja różnych technologii, zarządzanie ludźmi i szeroko rozumiane relacje z klientem.

Jestem osobą lubiącą trudne wyzwania, odpowiedzialną i w pełni angażujacą się w swoją pracę. Do moich mocnych stron należą odpowiedzialność, umiejętności analityczne i szybkiego uczenia się, konsekwencja w dążeniu do celu i sprawne zarządzanie ludźmi.

Stanowisko Software IT Architect jest dla mnie szczególnie interesujące ze względu na możliwość pracy z dużymi i skomplikowanymi systemami software'owymi. Projektowanie systemów IT, praca blisko klienta i duża różnorodność projektów były zawsze moimi celami zawodowymi.

W załączonym CV znajduje się więcej szczegółowych informacji, lecz byłbym bardzo wdzięczny za umożliwienie mi osobistego zaprezentowania Państwu mojej kandydatury.

w oczekiwaniu na odpowiedź łączę wyrazy szacunku,
Jan Kowalski


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.